Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure Black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1503133400
- +380 (67) 005-95-09
Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner
S6 Pure Black
Roborock S6 Vacuum Cleaner Pure – це нова версія розумного робота-пилососа Roborock S6. Від попередньої моделі він відрізняється доопрацьованим дизайном, збільшеним резервуаром для води, меншим контейнером для сміття і дещо іншою комплектацією.
При цьому весь основний функціонал залишився попереднім, включаючи місткий акумулятор на 5200 мАг, потужний двигун з силою всмоктування 2000 Па, функцію вологого прибирання та лазерну навігаційну систему LDS.
А завдяки вдосконаленому програмному забезпеченню цей робот-пилосос зможе похизуватися абсолютно новим рівнем прибирання. Просто задайте графік у додатку і насолоджуйтеся чистотою в будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.48 л |
| Споживана потужність | 58 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність акумулятору | 5.2 А. г |
| Режими руху | назад-вперед, уздовж стін, по спіралі |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 3.8 кг |
| Висота робота-пилососа | 345 мм |
| Глибина робота-пилососа | 96 мм |
| Ширина робота-пилососа | 345 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте




