Wi-Fi роутер (Маршрутизатор) TP-LINK TL-WR841N

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1503751783
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Wi-Fi роутер (Маршрутизатор) TP-LINK TL-WR841N
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Швидкість з'єднання | 300 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | 802.11 n |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



