Бездротовий зарядний пристрій Samsung Wireless Charger Stand Black (EP-N5105TBRGRU)

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1504039454
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий зарядний пристрій Samsung Wireless Charger Stand Black (EP-N5105TBRGRU)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 9.5 В |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
- Ціна: Ціну уточнюйте


