Мережевий зарядний пристрій Remax RP-U22i 2USB + Lightning Cable 2.4A White

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1505503369
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій Remax RP-U22i 2USB + Lightning Cable 2.4A White
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 1 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Призначення | Для телефону |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
- Ціна: Ціну уточнюйте

