Мережевий зарядний пристрій Hoco C73A 2USB 2.4A micro-USB white

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1505649521
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій Hoco C73A 2USB 2.4A micro-USB white
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 18.5 В |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 1 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Потужність | 18 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | micro-USB |
- Ціна: Ціну уточнюйте

