Автомобільний зарядний пристрій Remax RCC107 USB-QC3.0 PD3.0 Type-C (3A/36W) - Black REMAX чорний

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1505751953
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний зарядний пристрій Remax RCC107 USB-QC3.0 PD3.0 Type-C (3A/36W) - Black REMAX чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Глибина | 30 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Колір | Чорний |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



