Комп'ютерна миша A4tech G3-400N Black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1507689336
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерна миша A4tech G3-400N Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Вага | 55 г |
| Висота | 102.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 63 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Ширина | 37 мм |
| Миша | |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 2 |
- Ціна: Ціну уточнюйте



