Мышь Razer DeathAdder V2 Mini USB Black (RZ01-03340100-R3M1)

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1507725652
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мышь Razer DeathAdder V2 Mini USB Black (RZ01-03340100-R3M1)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Висота | 38.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 114.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8500 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Ширина | 56 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 6 |
- Ціна: Ціну уточнюйте



