Миша Logitech M185 Grey (910-002238)

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1507753239
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миша Logitech M185 Grey (910-002238)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Вага | 75 г |
| Висота | 39 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 99 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Ширина | 60 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 3 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


