Зарядна станція для геймпаду PlayStation DualShock 4 Black для PS4

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1507886926
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядна станція для геймпаду PlayStation DualShock 4 Black для PS4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Лінійки | PlayStation |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 129 г |
| Висота | 86.3 мм |
| Глибина | 73.6 мм |
| Ширина | 185.4 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте




