Рюкзак для ноутбука RIVACASE 7760 15.6" Black (7760 (Black))

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1509737410
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для ноутбука RIVACASE 7760 15.6" Black (7760 (Black))
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 0.55 г |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


