Сумка для ноутбука Porto 15.6" NON-082BК (NON082BK)

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1509822483
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука Porto 15.6" NON-082BК (NON082BK)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Porto |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 0.55 г |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


