Чохол для Apple iPad 10.2 (2019) Smart Case black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1530039336
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для Apple iPad 10.2 (2019) Smart Case black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 263 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 10.2" |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 15 мм |
| Форм-фактор | Чохол |
| Ширина пристрою | 200 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

