Портативна акустика JBL Xtreme 2 Red (JBLXTREME2REDEU)

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1656818902
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна акустика JBL Xtreme 2 Red (JBLXTREME2REDEU)
Портативна колонка JBL Xtreme 2 Midnight Black (XTREME2BLKEU) подарує незабутні враження від прослуховування завдяки потужному стерео звуку.
Колонка оснащена вологозахистом рівня IPX7, завдяки якій можна прослуховувати колонку у воді, а для зручного транспортування JBL Xtreme 2 Midnight Black (XTREME2BLKEU) оснащена ручкою, що знімається, яка кріпиться за спеціальні кільця. Колонка також оснащена ємним акумулятором на 10000mAh, що дозволяє слухати музику протягом 15 годин і заряджати за допомогою роз'єму Usb інші гаджети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.54 кг |
| Висота | 69 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Ширина | 181 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


