Монокуляр нічного бачення AN/PVS-14 Night Vision Gen 3 Green Phosphor

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Під замовлення
- Код: 1961042354
Відправка з 30 червня 2026+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монокуляр нічного бачення AN/PVS-14 Night Vision Gen 3
Green Phosphor
NSN 5855-01-432-0524
AN/PVS-14 — портативний монокулярний прилад нічного бачення, розроблений американською корпорацією ITT для армії США в рамках програми Land Warrior. У правоохоронних органах США прилад використовується під позначенням Night Enforcer NEPVS-14. Виробляється починаючи з 2000 року компаніями ITT Corporation та Litton Industries, Inc.
Прилад призначений для використання у наземних нічних операціях, може бути прикріпленим як на шолом, так і на зброю.
Характеристики:
- AN/PVS-14 має невелику вагу та високу роздільну здатність. Головними особливостями приладу є: ручне регулювання яскравості ЕОП і захист від засвітки, індикатор розряду батарей і індікатор роботи ІЧ-освітлювача, прилад йде у комлекті з кріпленнями для шолому.
- Маса, кг — 0,355—0,392.
- Роздільна здатність, ліній на мм — більше 64.
- Режим роботи — пасивний/активний.
- Кут огляду, град. — 40° (±2).
- Діоптрійна корекція окуляра, +/- D — + 2 / −6.
- Дальність виявлення при зоряному світлі, м — 350.
- Дальність розпізнавання при зоряному світлі, м — 300.
- Кратність збільшення — 1×.
- Тип живлення — 1 елемент AA.
- Тривалість роботи на одному комплекті елементів живлення при кімнатній температурі, годин — 50.
- Температурний діапазон застосування, град — −50 °C / + 49 °C.
- Температурний діапазон зберігання, град — −50 °C / + 85 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITT Industries |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.35 кг |
| Висота | 69 мм |
| Вологозахист | Так |
| Довжина | 114 мм |
| Діаметр об'єктиву | 26 мм |
| Кратність збільшення | 1 х |
| Принцип роботи | ОЕП |
| Підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокуляр |
| Ударозахист | Так |
| Ширина | 63 мм |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Тактичний |
- Ціна: Ціну уточнюйте










