Рюкзак MYSTERY RANCH, EXTREME OUTFITTERS Pintler (38 л),Coyote, Large

35 499 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 1988088668
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак MYSTERY RANCH, EXTREME OUTFITTERS Pintler (38 л)
Coyote, Large
Ключові атрибути
- Функція OVERLOAD® забезпечує функціональну можливість розширення за рахунок вантажного ременя між рюкзаком та рамою, що дозволяє розмістити більшу частину ваги ближче до спини для оптимального комфорту.
- Запатентована кокетка Futura легко підлаштовується під довжину тулуба, забезпечуючи необхідну відстань між спиною та рамою.
- П'ятиточковий поясний ремінь оснащений високофункціональною системою Redirect, яка забезпечує рівномірний розподіл ваги та унеможливлює ковзання по стегнах незалежно від навантаження.
Функції:
- Конструкція з трьома блискавками для швидкого та повного доступу до спорядження.
- Сумісний з ременями швидкого кріплення для перенесення цибулі або гвинтівки.
- Ланцюжок для кріплення аксесуарів.
- Дві внутрішні кишені для сміття
- Чотири внутрішніх кишені на блискавці.
- Нижні, передні та бічні компресійні ремені.
- Кишеня на кришці на блискавці
- Сумісність із резервуаром для гідратора
- Швидкознімне кріплення кришки рами полегшує перетворення функції OVERLOAD®.
- Пряжки з автоблокуванням запобігають зісковзанню.
- Бічні кишені для пляшки з водою, гвинтівки або штатив.
МАТЕРІАЛИ
- 500D LP CORDURA® та 500D CORDURA (Субальпійський) Блискавки з покриттям YKK для довговічності та захисту від води. Пряжки Autolock SJ на компресійних ременях
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mystery Ranch |
| Країна виробник | США |
| Вага | 2.5 кг |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Койот |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Кордура |
| Особливості | Сумісність з гідратором, Грудна стяжка, Система швидкого скидання, Лямки анатомічної форми, Анатомічна конструкція, Поясний ремінь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 35 499 ₴






