Монокуляр нічного бачення PVS-14 Photonis Echo Білий фосфор

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Під замовлення
- Код: 1995516636
Відправка з 15 червня 2026- +380 (67) 005-95-09
Монокуляр нічного бачення
PVS-14 Photonis Echo Білий фосфор
Монокуляр нічного бачення PVS-14 також відомий як Glock 19 у світі приладів нічного бачення. Цей винятковий пристрій поєднує в собі надійність, універсальність та визначні характеристики, як і його аналог з вогнепальної зброї. Цей пристрій оснащений ручним регулюванням посилення, ІЧ-підсвічуванням і працює від однієї батареї типу АА до 50 годин використання. На цей пристрій поширюється наша 10-річна гарантія та обмежене довічне обслуговування.
Функції:
Ручне регулювання посилення, яке дозволяє кінцевому користувачеві регулювати яскравість пристрою в залежності від умов навколишнього освітлення.
Бортовий ІЧ-освітлювач
Водонепроникний
Близько 50 години автономної роботи від батареї типу АА.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Маса 355 г (12,5 унцій)
| Поле зору | 40° |
| Збільшення | 1x |
| Діоптрійна корекція | от -6 до +2 диоптрій |
| Полегшення очей | 25 мм |
| Занурний | 66 футів |
| Об'єктив | 27 мм, f/1,2 |
| Діапазон фокусування | Від 9,8″ до нескінченності |
| Джерело живлення | 1 батарея розміру АА |
| Час операції | 50+ годин |
| Масса | 355 г (12,5 унцій) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Photonis |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.35 кг |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Основні | |
| Призначення | Тактичний |
| Колір | Зелений |
| Тип | Монокуляр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Принцип роботи | ОЭП |
| Влагозащита | True |
| Кратність збільшення | 1 х |
| Ударозахист | True |
| Підсвітка | True |
| Діаметр об'єктива | 27 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






