Приціл оптичний Trijicon ACOG 4x32 ECOS Tritium w/ RMR -.223 BDC Tan TA31-D-100555 (був у використані)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Під замовлення
- Код: 2050739617
Відправка з 01 липня 2026- +380 (67) 005-95-09
Приціл оптичний Trijicon
ACOG 4x32 ECOS Tritium Riflescope w/ Trijicon RMR -.223 BDC
SKU: TA31-D-100555 Колір: Tan
Має незначні ознаки експлуатації, був у використані
Стрілянина на далекі дистанції для військових стала простішою завдяки комбінаціям Trijicon ACOG/RMR. Комбінації ACOG/RMR забезпечують захоплення цілей з близької відстані/CQB на додаток до цілей на дальній дистанції.
Ця система подвійного прицілювання дає стрілку явну тактичну перевагу завдяки вибору Trijicon ACOG, або прицілу RMR. Завдяки швидкому виявленню мети за допомогою прицілу RMR або можливостям точного прицілювання, що забезпечується збільшеним прицілом Trijicon ACOG, стрілець має можливість вибрати правильне рішення прицілювання для конкретної ситуації.
Приціли Trijicon ACOG/RMR, засновані на запатентованій волоконній оптиці Trijicon та технології на основі тритію, можуть мати різні сітки та конфігурації. Щоб ще більше покращити виявлення цілі та потенціал ураження, приціли Trijicon ACOG/RMR включають концепцію прицілювання Trijicon Bindon, яка дозволяє відкривати обидва ока для прицілювання. Trijicon RMR розташований зверху та може мати прицільну точку кількох різних розмірів.
Технічні характеристики:
- Стан: Новий
- Вага прицілу: 15 унцій
- Довжина: 6,2 дюйма
- Діапазон збільшення: 4x
- Діаметр об'єктива: 32 мм
- Регулювання турелі (значення клацання): 1/2 МОА
- Регулювання паралаксу: виправлено
- Деталі сітки: Бурштиновий перехрестя 5,56/RMR 3,25 MOA Red Dot.
- Поле зору: 36,8 футів/100 ярдів
- Вихідна зіниця: 8,1 мм
- Полегшення очей: 1,5 дюйми
- Підсвічування сітки: так
- Оздоблення прицілу: Flat Dark Earth
- Тип продукту: Приціли
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trijicon |
| Країна виробник | США |
| Основні | |
| Вага | 425 кг |
| Діаметр об'єктива | 32 мм |
| Колір | Бежевий |
| Максимальна кратність | 4 х |
| Мінімальна кратність | 4 х |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Підсвітка прицільної марки | Регульована |
| Стан | Нове |
| Тип | Оптичний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 64 мм |
| Довжина: | 152 мм |
| Ширина | 74 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

