Смартфон Xiaomi Redmi 9 3/32GB Sunset Purple
NO BOX

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1499522391
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Xiaomi Redmi 9 3/32GB Sunset Purple
Телефон використовувався як вітринний зразок (приблизно 3 місяці), захисна плівка на екрані збереглася.
Телефон у ідеальному стані.
У період продажу в офлайн магазині, була втрачена коробка та зарядний пристрій.
Додатково до телефону йде захисне скло (з установкою) та гарний блок живлення.
При покупці з сайту, за посилянням https://tapto.pro/p1499522391-smartfon-xiaomi-redmi.html додатково зробимо чохол у подарунок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5020 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Висота | 163.32 мм |
| Товщина | 9.1 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.53 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 MB |
| Процесор | MediaTek Helio G80 |
- Ціна: Ціну уточнюйте





